reference

Eva

"Barbora je profesionál s duší umělce. Její fotografie mají styl, výbornou techniku a především vypovídají nějaký příběh. Originální nápady, se kterými vždy přichází do studia či exteriéru, posouvají její tvorbu kupředu. Barbořin smysl pro humor a pohodová osobnost zaručí i příjemnou atmosféru během focení. Vřele doporučuji spolupráci, ať už za účelem profesionálních fotografiích nebo jen pro osobní využití."

Antonína

"Za mě veliká spokojenost a naprosté splnění mých očekávání. Bára fotila obě moje děti, tříměsíční dceru a téměř dvouletého synka, který vůbec není k zastavení. Bára se umí skvěle vcítit do dětské nálady, navázat z dětmi kontakt a zachytit ten správný okamžik. Ve výsledku vznikly jak krásné momentky, skupinové záběry, tak i portrétní fotky, které obdivuje celé okolí. Pokud nechcete další nudné, strnulé a kýčovité ateliérové fotky tak se obraťte na Báru."

Markéta

"Maximální spokojenost! Moc milá a kreativní fotografka se spoustou nápadů. Zejména cením trpělivost (s dětskými modely) a příjemnou atmosféru. Výsledné fotky jsou krásné a doba dodání na dnešní dobu až neuvěřitelně rychlá."

Vincent

"We had Barbora come over and do a family photoshoot. We're very happy with the photos. The shots were very natural and the experience was very comfortable. It was our first photoshoot as a family and Barbora was very helpful in creating a positive atmosphere. Would love to do it again."


Alexandra

"Úžasná fotografka, příjemný přístup a domluva, umí to s dětmi, skvělé výsledné fotografie!"

Kristýna

Ukulila

"S Bárou se skvěle spolupracuje. Focení odborně vede a dá prostor všem vašim nápadům a představám. Díky!"

Jana

"Báru můžu jedině doporučit! Fotila nám rodinné fotky s miminkem a i když malá neměla úplně svůj den, fotky vyšly krásně. Bára umí zachytit výborné momentky, má skvělý cit a je prostě profík. Určitě jsme s ní nefotili naposledy!"


Ivana

"Bára je příjemná, má skvělé nápady a na fotkách je schopná zachytit atmosféru. Mohu jen doporučit."

Domov Seniorů Benešov

"Můžeme vřele doporučit, profesionální a kreativní přístup, usměvavá a velmi milé jednání. Slečna Barbora Doleželová do fotografií dává srdce a dle toho ty fotky vypadají. Je jedno jestli fotí interiér, exteriér, osoby, za každou fotkou je vidět precizně odvedená práce. Děkujeme za krásné fotky."


Tereza

"Fotit koňskou čtverylku s hudbou Johanna Strausse a v hale s velmi složitým osvětlením není opravdu nic jednoduchého. Navíc koně profesionální fotografy nemají rádi. Přesto je výsledek skvělý a mohu Báru doporučit pro jakékoliv koňské focení!"