barbora doleželová

Fotka je navždy, Připomene vám, jací jste nebo jací jste byli. Všechno je to důležité. Bez toho to nejste vy. A mě zajímáte právě vy. Se vším, co tam máte. 

Jako fotografka bych chtěla, abyste ode mě odcházeli s tím, že jste si focení užili přesně podle svého gusta. Že jste nechali své skutečné já vyjít na povrch a že vám v tom bylo dobře. Abyste zjistili, kdo jste a že v tom není žádný problém. Život máme jen jeden. Proč se skrývat a neužít si ho tak, jak chceme? Díky fotkám ode mě nikdy nezapomenete na to, kdo jste a že jste v tom nejlepší. 

Nesnažím se nikoho formovat, jen poradím, kam dát ruku, kam nohu, jak se podívat. Potřebuju se s vámi bavit, abych dokázala přesně odhadnout, jaké focení a prostředí potřebujete. Nejsem fotolab. Naše spolupráce trvá několik dní, ale díky tomu to dáme dohromady přesně podle vás. Kdo jste uvnitř pak před foťákem živím, ať je to cokoliv. Celá scéna je doladěna tak, že odcházíte s fotkami, které jinde nedostanete. Business, kreativní, netradiční, extravagantní. Vaše. 

mé spolupráce